Fociztak a játékvezetők

2015-12-01 19:48:10
Játékvezetők:

Komárom, Heves, Tolna, Somogy, Pest, Győr-Sopron, Veszprém (Tapolca), és Fejér megye játékvezetői focitornát rendeztek. A veszprémi résztvevők így foglalták össze a történéseket: Pest Megye nem jelzett vissza a rendező szervnek, hogy jönnek, de mikor reggel megjelentek a helyszínen, gyorsan módosították a játékidőt a második mérkőzéstől már 15 perces meccsek voltak. A vacsora a csarnokban volt megrendezve kb. 130 főnek, gulyás leves volt kenyérrel, sörök, borok. Minden csapat kapott az eredmény hirdetésnél serleget, oklevelet. A mezőny nagyon kiegyenlített volt, a 32 mérkőzésből 14 mérkőzésen 1:0 volt az eredmény. Komárom, Pest, Heves volt aki egy picit tűntek ki a mezőnyből, összeszokottabbak voltak a többieknél. A veszprémiek sportemberhez méltóan, fegyelmezetten szerepeltek, (az 1 db 2 perces büntetést leszámítva), küzdeni akarásból  jelesre vizsgáztak. A szerencse egész nap elpártolt tőlünk, az él csapatokkal is végig partiban voltak a srácok.

A veszprémi csapat tagjai: Molnár István,Szalai András, ifj. Takács Gábor, Illés László, Illés János, Pilinger Krisztián, Hegyi Zoltán, Fülöp Kristóf, Serbán M., C. Enrico. Keszthelyi T., Szemerédi János. Vezetők: Kis Tibor, Fülöp Zoltán, Takács Gábor