Küldések: Mérkőzésenként Játékvezetőnként Versenyenként Küldőtábla - jv Küldőtábla - ell. Hiányzó küldések

Kimutatások: NB. I-es Osztályonkénti Évadonkénti Verenytípusonként Egy verseny

Kérjük osszd meg velünk, hogy melyik mérkőzésen ki volt a hiányzó játékvezető, adat. Amennyiben információt osztasz meg velünk, tőlünk nem fog kikerülni a neved.
Az űrlap kitöltése után kérjük a BEKÜLDÉS gombra kattints.

Neved:
E-mail cím:
Mérkőzés:
Játékvezető neve:
Asszisztens ellenőr neve:
Szuper ellenőr neve:
Egyéb mérkőzés*:
* - kérjük korábbi mérkőzés adatát írd le, amelyen volt asszisztens ellenőr vagy szuper ellenőr.

Hiányzó adatok:

Jgyk Időpont Bajnokság Pályaválasztó - vendég Közreműkődés
2020-10-21 2020/2021 - Merkantil Bank Szeged-Csanád Grosics-Gyirmót FC Győr 0 - 1 Ellenőr
2020-06-27 2019/2020 - OTP Liga ZTE FC-Mol Fehérvár FC 1 - 1 Ellenőr
2020-06-27 2019/2020 - OTP Liga DVTK-Kisvárda Master Good 0 - 2 Ellenőr
2020-06-27 2019/2020 - OTP Liga Újpest FC-Kaposvári Rákóczi FC 5 - 0 Ellenőr
2020-06-27 2019/2020 - OTP Liga DVSC-Paksi FC 1 - 1 Ellenőr
2020-06-27 2019/2020 - OTP Liga Ferencvárosi TC-Mezőkövesd Zsóry FC 1 - 0 Ellenőr
2020-06-27 2019/2020 - OTP Liga Puskás Akadémia-Budapest Honvéd 2 - 1 Ellenőr
2020-06-24 2019/2020 - OTP Liga Mezőkövesd Zsóry FC-DVSC 0 - 1 Ellenőr
2020-06-24 2019/2020 - OTP Liga Budapest Honvéd-Kaposvári Rákóczi FC 4 - 2 Ellenőr
2020-06-24 2019/2020 - OTP Liga Kisvárda Master Good-Puskás Akadémia 1 - 1 Ellenőr
2020-06-24 2019/2020 - OTP Liga Paksi FC-DVTK 4 - 2 Ellenőr
2020-06-23 2019/2020 - OTP Liga Mol Fehérvár FC-Ferencvárosi TC 1 - 0 Ellenőr
2020-06-23 2019/2020 - OTP Liga Újpest FC-ZTE FC 2 - 1 Ellenőr
2020-06-21 2019/2020 - OTP Liga DVSC-DVTK 4 - 0 Ellenőr
2020-06-20 2019/2020 - OTP Liga Ferencvárosi TC-Újpest FC 1 - 0 Ellenőr
2020-06-20 2019/2020 - OTP Liga Mezőkövesd Zsóry FC-Mol Fehérvár FC 2 - 1 Ellenőr
2020-06-17 2019/2020 - OTP Liga Paksi FC-Kaposvári Rákóczi FC 3 - 0 Ellenőr
2020-06-17 2019/2020 - OTP Liga Mol Fehérvár FC-DVSC 1 - 0 Ellenőr
2020-06-17 2019/2020 - OTP Liga DVTK-Puskás Akadémia 1 - 2 Ellenőr
2020-06-16 2019/2020 - OTP Liga Kisvárda Master Good-ZTE FC 0 - 1 Ellenőr
2020-06-16 2019/2020 - OTP Liga Budapest Honvéd-Ferencvárosi TC 0 - 2 Ellenőr
2020-06-14 2019/2020 - OTP Liga Kaposvári Rákóczi FC-DVTK 3 - 0 Ellenőr
2020-06-14 2019/2020 - OTP Liga Mol Fehérvár FC-Újpest FC 2 - 2 Ellenőr
2020-06-13 2019/2020 - OTP Liga Ferencvárosi TC-Kisvárda Master Good 1 - 0 Ellenőr
2020-06-13 2019/2020 - OTP Liga DVSC-Puskás Akadémia 2 - 2 Ellenőr
2020-06-12 2019/2020 - OTP Liga Mezőkövesd Zsóry FC-Budapest Honvéd 1 - 2 Ellenőr
2020-06-10 2019/2020 - OTP Liga DVTK-ZTE FC 1 - 1 Ellenőr
2020-06-10 2019/2020 - OTP Liga Puskás Akadémia-Kaposvári Rákóczi FC 2 - 1 Ellenőr
2020-06-10 2019/2020 - OTP Liga Paksi FC-Ferencvárosi TC 2 - 2 Ellenőr
2020-06-09 2019/2020 - OTP Liga Újpest FC-DVSC 3 - 1 Ellenőr
2020-06-09 2019/2020 - OTP Liga Budapest Honvéd-Mol Fehérvár FC 1 - 1 Ellenőr
2020-06-09 2019/2020 - OTP Liga Kisvárda Master Good-Mezőkövesd Zsóry FC 1 - 1 Ellenőr
2020-06-07 2019/2020 - OTP Liga Ferencvárosi TC-DVTK 3 - 0 Ellenőr
2020-06-06 2019/2020 - OTP Liga Mezőkövesd Zsóry FC-Paksi FC 0 - 2 Ellenőr
2020-06-06 2019/2020 - OTP Liga Mol Fehérvár FC-Kisvárda Master Good 2 - 0 Ellenőr
2020-06-06 2019/2020 - OTP Liga Újpest FC-Budapest Honvéd 1 - 0 Ellenőr
2020-06-05 2019/2020 - OTP Liga DVSC-Kaposvári Rákóczi FC 1 - 1 Ellenőr
2020-06-03 2019/2020 - Magyar-Kupa (döntő) Budapest Honvéd-Mezőkövesd Zsóry FC 2 - 1 Ellenőr
2020-05-31 2019/2020 - OTP Liga Budapest Honvéd-DVSC 3 - 1 Ellenőr
2020-05-31 2019/2020 - OTP Liga Puskás Akadémia-Ferencvárosi TC 1 - 1 Ellenőr
2020-05-30 2019/2020 - OTP Liga Kisvárda Master Good-Újpest FC 1 - 0 Ellenőr
2020-05-30 2019/2020 - OTP Liga DVTK-Mezőkövesd Zsóry FC 1 - 0 Ellenőr
2020-05-30 2019/2020 - OTP Liga Paksi FC-Mol Fehérvár FC 0 - 0 Ellenőr
2020-05-27 2019/2020 - OTP Liga Újpest FC-Ferencvárosi TC 0 - 1 Ellenőr
2020-03-14 2019/2020 - OTP Liga Ferencvárosi TC-Kaposvári Rákóczi FC 5 - 0 Ellenőr
2020-03-14 2019/2020 - OTP Liga Mezőkövesd Zsóry FC-Puskás Akadémia 0 - 0 Ellenőr
2020-03-14 2019/2020 - OTP Liga Újpest FC-Paksi FC 1 - 1 Ellenőr
2020-03-14 2019/2020 - OTP Liga Budapest Honvéd-Kisvárda Master Good 1 - 5 Ellenőr
2020-03-14 2019/2020 - OTP Liga DVSC-ZTE FC 0 - 3 Ellenőr
2020-03-14 2019/2020 - OTP Liga Mol Fehérvár FC-DVTK 1 - 1 Ellenőr
2020-03-14 2019/2020 - Merkantil Bank Liga Szolnoki MÁV FC-Aqvital FC Csákvár 1 - 1 Ellenőr
2020-03-14 2019/2020 - NB. III. (Közép-csoport) PMFC-Dabas-Gyón FC 1 - 0 Ellenőr
2020-03-14 2019/2020 - NB. III. (Nyugat-csoport) Sárvár FC-Pápai Perutz FC 0 - 0 Ellenőr
2020-03-14 2019/2020 - NB. III. (Nyugat-csoport) FC Nagykanizsa-Bicskei TC 0 - 0 Ellenőr
2020-03-07 2019/2020 - OTP Liga Paksi FC-Budapest Honvéd 0 - 0 Ellenőr
2020-03-07 2019/2020 - OTP Liga Puskás Akadémia-Mol Fehérvár FC 1 - 4 Ellenőr
2020-02-16 2019/2020 - Merkantil Bank Liga Budafoki MTE-Dorog FC 0 - 0 Ellenőr
2020-02-15 2019/2020 - OTP Liga DVSC-Mezőkövesd Zsóry FC 1 - 3 Ellenőr
2020-02-05 2019/2020 - OTP Liga Ferencvárosi TC-Budapest Honvéd 0 - 0 Ellenőr
2020-02-02 2019/2020 - Merkantil Bank Liga Gyirmót FC Győr-BFC Siófok FC 1 - 3 Ellenőr
2020-02-02 2019/2020 - Merkantil Bank Liga MTK Budapest-Dorog FC 2 - 1 Ellenőr
2019-12-14 2019/2020 - OTP Liga Puskás Akadémia-ZTE FC 0 - 1 Ellenőr
2019-12-08 2019/2020 - Merkantil Bank Liga WKW Győr FC-FC Ajka 2 - 1 Ellenőr
2019-12-08 2019/2020 - Merkantil Bank Liga Vác FC-Szolnoki MÁV FC 2 - 2 Ellenőr
2019-12-08 2019/2020 - Merkantil Bank Liga Budafoki MTE-Szeged-Csanád Grosics 1 - 0 Ellenőr
2019-12-08 2019/2020 - Merkantil Bank Liga Duna Asztalt TLC-Békéscsaba 1912 Előre 0 - 1 Ellenőr
2019-12-07 2019/2020 - OTP Liga ZTE FC-Kaposvári Rákóczi FC 2 - 0 Ellenőr
2019-12-01 2019/2020 - NB. III. (Közép-csoport) FC Dabas-Szentlőrinc SE 0 - 1 Ellenőr
2019-12-01 2019/2020 - NB. III. (Nyugat-csoport) Érdi VSE-Sárvár FC 3 - 1 Ellenőr
2019-11-30 2019/2020 - OTP Liga ZTE FC-DVSC 0 - 2 Ellenőr
2019-11-30 2019/2020 - OTP Liga Puskás Akadémia-Mezőkövesd Zsóry FC 1 - 1 Ellenőr
2019-11-30 2019/2020 - OTP Liga DVTK-Mol Fehérvár FC 1 - 3 Ellenőr
2019-11-27 2019/2020 - Merkantil Bank Liga FC Ajka-Gyirmót FC Győr 2 - 1 Ellenőr
2019-11-23 2019/2020 - OTP Liga Mezőkövesd Zsóry FC-Kaposvári Rákóczi FC 2 - 0 Ellenőr
2019-11-23 2019/2020 - OTP Liga Újpest FC-DVTK 0 - 2 Ellenőr
2014-05-25 2013/2014 - Magyar-Kupa (döntő) Újpest FC-DVTK 1 - 1 Ellenőr
2009-11-21 2009/2010 - NB. III. (Dráva-csoport) Bajai LSE-Paks FC 1 - 0 Ellenőr
2009-11-15 2009/2010 - NB. III. (Dráva-csoport) Ócsárd-Várpalota 2 - 2 Ellenőr
2009-11-14 2009/2010 - NB. III. (Dráva-csoport) Dombóvár-Paks FC 4 - 2 Ellenőr
2009-11-14 2009/2010 - NB. III. (Dráva-csoport) Pogány-Nagyatádi FC 2 - 1 Ellenőr
2009-11-07 2009/2010 - NB. III. (Dráva-csoport) Nagyatádi FC-Komló BSK 3 - 0 Ellenőr
2009-10-17 2009/2010 - NB. III. (Dráva-csoport) Várpalota-Mohácsi TE 2 - 2 Ellenőr
2009-10-10 2009/2010 - NB. III. (Dráva-csoport) Pogány-Várpalota 4 - 2 Ellenőr
2009-09-19 2009/2010 - NB. III. (Dráva-csoport) Dombóvár-Szentlőrinc-PVSK 0 - 2 Ellenőr
2009-09-19 2009/2010 - NB. III. (Dráva-csoport) Pogány-Ócsárd 2 - 0 Ellenőr
2009-09-12 2009/2010 - NB. III. (Dráva-csoport) Bajai LSE-Pogány 5 - 0 Ellenőr
2009-09-06 2009/2010 - NB. III. (Dráva-csoport) Szekszárd UFC-Ócsárd 3 - 0 Ellenőr
2009-08-23 2009/2010 - NB. III. (Dráva-csoport) Paks FC-Bogád SE 2 - 2 Ellenőr
2009-08-22 2009/2010 - NB. III. (Dráva-csoport) Komló BSK-Mohácsi TE 3 - 1 Ellenőr
2008-05-11 2007/2008 - NB. III. (Dráva-csoport) NTE 1866-Kaposvári Rákóczi FC 2 - 6 Ellenőr
2008-04-06 2007/2008 - NB. III. (Dráva-csoport) NTE 1866-Bólyi SE - Ellenőr
2008-03-30 2007/2008 - NB. III. (Dráva-csoport) Kaposvári Rákóczi FC-Dombóvár - Ellenőr
2007-11-11 2007/2008 - NB. III. (Dráva-csoport) NTE 1866-Marcali VSE - Ellenőr
2007-11-04 2007/2008 - NB. III. (Dráva-csoport) Pécsvárad-Bólyi SE - Ellenőr
2007-10-28 2007/2008 - NB. III. (Dráva-csoport) Balatonlelle-Nagyatádi FC - Ellenőr
2007-10-20 2007/2008 - NB. III. (Dráva-csoport) Mohácsi TE-Szentlőrinc - Ellenőr
2007-10-14 2007/2008 - NB. III. (Dráva-csoport) Pécsvárad-Balatonlelle - Ellenőr
2007-10-06 2007/2008 - NB. III. (Dráva-csoport) Mohácsi TE-Paksi FC - Ellenőr
2007-09-30 2007/2008 - NB. III. (Dráva-csoport) Kaposvári Rákóczi FC-Csurgó - Ellenőr
2007-09-23 2007/2008 - NB. III. (Dráva-csoport) NTE 1866-Tamási - Ellenőr
2007-09-15 2007/2008 - NB. III. (Dráva-csoport) Bonyhád-Szekszárd - Ellenőr
2007-09-09 2007/2008 - NB. III. (Dráva-csoport) Marcali VSE-Szentlőrinc - Ellenőr
2007-08-26 2007/2008 - NB. III. (Dráva-csoport) Nagyatádi FC-Bonyhád - Ellenőr
2007-08-19 2007/2008 - NB. III. (Dráva-csoport) Paksi FC-Nagyatádi FC - Ellenőr
2007-06-09 2006/2007 - NB. II. Nyugat Dunaújváros-Barcsi SC 2 - 1 Játékvezető
2007-06-04 2006/2007 - NB. II. Kelet Ferencváros-KBSC 4 - 0 Játékvezető
2007-05-13 2006/2007 - NB. II. Nyugat BKV Előre-Celldömölk 1 - 0 Játékvezető
2007-03-31 2006/2007 - NB. II. Kelet Budafok-Szolnok 0 - 2 Játékvezető
2005-05-08 2004/2005 - NB. II. (Hummel-csoport) Mezőfalva ME-Integrál DAC 0 - 3 Asszisztens 1
2005-05-08 2004/2005 - NB. II. (Hummel-csoport) Barcsi SE-Budafoki LC 4 - 0 Asszisztens 1
2005-05-08 2004/2005 - NB. II. (Hummel-csoport) Barcsi SE-Budafoki LC 4 - 0 Asszisztens 2
2005-05-08 2004/2005 - NB. II. (Winner-csoport) Jászapáti VSE-Baktalórántháza 2 - 1 Asszisztens 1
2005-05-08 2004/2005 - NB. II. (Winner-csoport) Jászapáti VSE-Baktalórántháza 2 - 1 Asszisztens 2
2005-05-07 2004/2005 - NB. II. (Hummel-csoport) Felcsút SE-Budakalász MSE 2 - 0 Asszisztens 2
2005-05-07 2004/2005 - NB. II. (Hummel-csoport) Gyirmót SE-Paksi SE 0 - 0 Asszisztens 1
2005-05-07 2004/2005 - NB. II. (Hummel-csoport) Celldomölk SVE-Soroksár FC 3 - 0 Asszisztens 1
2005-05-07 2004/2005 - NB. II. (Hummel-csoport) Celldomölk SVE-Soroksár FC 3 - 0 Asszisztens 2
2005-05-07 2004/2005 - NB. II. (Winner-csoport) Hajdúböszörmény-Szentes 2 - 3 Asszisztens 1
2005-05-07 2004/2005 - NB. II. (Winner-csoport) Bőcsi KSE-Karcag 2 - 0 Asszisztens 1
2005-05-07 2004/2005 - NB. II. (Winner-csoport) Bőcsi KSE-Karcag 2 - 0 Asszisztens 2
2005-05-07 2004/2005 - NB. II. (Winner-csoport) Kistarcsa-Kiskunhalas 2 - 0 Asszisztens 2
2005-05-04 2004/2005 - NB. II. (Hummel-csoport) Paksi SE-Barcsi SE 1 - 0 Asszisztens 2
2005-05-01 2004/2005 - NB. II. (Hummel-csoport) Barcsi SE-Gyirmót SE 1 - 1 Asszisztens 1
2005-04-13 2004/2005 - NB. II. (Hummel-csoport) Barcsi SE-Budakalász MSE 4 - 2 Asszisztens 1
2005-04-13 2004/2005 - NB. II. (Hummel-csoport) Barcsi SE-Budakalász MSE 4 - 2 Asszisztens 2
2005-04-13 2004/2005 - NB. II. (Winner-csoport) Karcag-Salgó Öblös 4 - 1 Asszisztens 1
2005-04-06 2004/2005 - NB. II. (Hummel-csoport) Budakalász MSE-Budafoki LC 1 - 0 Asszisztens 2
2005-04-06 2004/2005 - NB. II. (Hummel-csoport) Gyirmót SE-Mezőfalva ME 4 - 2 Asszisztens 1
2005-04-06 2004/2005 - NB. II. (Winner-csoport) Jászapáti VSE-Hajdúböszörmény 2 - 0 Asszisztens 1
2005-04-06 2004/2005 - NB. II. (Winner-csoport) Bőcsi KSE-Szentes 3 - 0 Asszisztens 1
2005-03-30 2004/2005 - NB. II. (Hummel-csoport) VLC 2001-Paksi SE 1 - 0 Asszisztens 1
2005-03-30 2004/2005 - NB. II. (Hummel-csoport) VLC 2001-Paksi SE 1 - 0 Asszisztens 2
2004-08-21 2004/2005 - NB. II. (Hummel-csoport) Celldomölk SVE-Mezőfalva ME 2 - 1 Asszisztens 1
2004-04-14 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Budafok-Celldömölk 0 - 0 Asszisztens 1
2004-04-14 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Budafok-Celldömölk 0 - 0 Asszisztens 2
2004-03-31 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Veszprém-Celldömölk 1 - 2 Asszisztens 1
2004-03-31 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Veszprém-Celldömölk 1 - 2 Asszisztens 2
2004-03-21 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Budafok-Barcs 0 - 0 Asszisztens 1
2004-03-21 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Budafok-Barcs 0 - 0 Asszisztens 2
2004-03-21 2003/2004 - NB. II. (Winner-csoport) Mátészalka-Vecsési FC 2 - 1 Asszisztens 1
2004-03-21 2003/2004 - NB. II. (Winner-csoport) Mátészalka-Vecsési FC 2 - 1 Asszisztens 2
2003-11-23 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Komló-Szigetszentmiklós 4 - 0 Asszisztens 2
2003-11-22 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Paksi SE-Budakalász MSE 3 - 0 Asszisztens 2
2003-09-28 2003/2004 - NB. I. Haladás-Sopron 0 - 0 Asszisztens 2
2003-09-21 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Paksi SE-Komló 1 - 1 Asszisztens 1
2003-09-21 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Paksi SE-Komló 1 - 1 Asszisztens 2
2003-09-21 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Budafok-ESMTK 1 - 0 Asszisztens 1
2003-09-21 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Budafok-ESMTK 1 - 0 Asszisztens 2
2003-09-21 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Sárvár FC-Mosonmagyaróvári TE 2 - 0 Asszisztens 1
2003-09-21 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Sárvár FC-Mosonmagyaróvári TE 2 - 0 Asszisztens 2
2003-09-21 2003/2004 - NB. II. (Winner-csoport) Szentes-Baktalórántháza 1 - 0 Asszisztens 1
2003-09-21 2003/2004 - NB. II. (Winner-csoport) Szentes-Baktalórántháza 1 - 0 Asszisztens 2
2003-09-21 2003/2004 - NB. II. (Winner-csoport) Vecsési FC-Sátoraljaújhely 4 - 2 Asszisztens 1
2003-09-21 2003/2004 - NB. II. (Winner-csoport) Vecsési FC-Sátoraljaújhely 4 - 2 Asszisztens 2
2003-09-21 2003/2004 - NB. II. (Winner-csoport) Mátészalka-Salgótarján 5 - 1 Asszisztens 1
2003-09-21 2003/2004 - NB. II. (Winner-csoport) Mátészalka-Salgótarján 5 - 1 Asszisztens 2
2003-09-21 2003/2004 - NB. II. (Winner-csoport) Kazincbarcika-Karcagi SE 2 - 2 Asszisztens 1
2003-09-21 2003/2004 - NB. II. (Winner-csoport) Kazincbarcika-Karcagi SE 2 - 2 Asszisztens 2
2003-09-21 2003/2004 - NB. II. (Winner-csoport) Makó-BVSC 0 - 0 Asszisztens 1
2003-09-21 2003/2004 - NB. II. (Winner-csoport) Makó-BVSC 0 - 0 Asszisztens 2
2003-09-21 2003/2004 - NB. II. (Winner-csoport) Orosháza FC-Putnok 0 - 0 Asszisztens 1
2003-09-21 2003/2004 - NB. II. (Winner-csoport) Orosháza FC-Putnok 0 - 0 Asszisztens 2
2003-09-21 2003/2004 - NB. II. (Winner-csoport) Soroksár FC-Gyulai Termál 1 - 1 Asszisztens 1
2003-09-21 2003/2004 - NB. II. (Winner-csoport) Soroksár FC-Gyulai Termál 1 - 1 Asszisztens 2
2003-09-21 2003/2004 - NB. II. (Winner-csoport) Kistarcsa-Kiskunhalas 3 - 2 Asszisztens 1
2003-09-21 2003/2004 - NB. II. (Winner-csoport) Kistarcsa-Kiskunhalas 3 - 2 Asszisztens 2
2003-09-20 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Pénzügyőr SE-Barcs 2 - 1 Asszisztens 1
2003-09-20 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Pénzügyőr SE-Barcs 2 - 1 Asszisztens 2
2003-09-20 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Veszprém-Szigetszentmiklós 0 - 2 Asszisztens 1
2003-09-20 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Veszprém-Szigetszentmiklós 0 - 2 Asszisztens 2
2003-09-06 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Veszprém-Mezőfalva ME 4 - 1 Asszisztens 2
2003-08-31 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Komló-Mosonmagyaróvári TE 1 - 2 Asszisztens 1
2003-08-31 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Komló-Mosonmagyaróvári TE 1 - 2 Asszisztens 2
2003-08-31 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Barcs-Budafok 3 - 1 Asszisztens 1
2003-08-31 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Barcs-Budafok 3 - 1 Asszisztens 2
2003-08-31 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Mezőfalva ME-Paksi SE 0 - 1 Asszisztens 1
2003-08-31 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Mezőfalva ME-Paksi SE 0 - 1 Asszisztens 2
2003-08-31 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Celldömölk-Veszprém 1 - 1 Asszisztens 1
2003-08-31 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Celldömölk-Veszprém 1 - 1 Asszisztens 2
2003-08-31 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Balatonlelle SE-Pénzügyőr SE 1 - 0 Asszisztens 1
2003-08-31 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Balatonlelle SE-Pénzügyőr SE 1 - 0 Asszisztens 2
2003-08-31 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Budakalász MSE-Kaposvölgye VSC 1 - 2 Asszisztens 1
2003-08-31 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Budakalász MSE-Kaposvölgye VSC 1 - 2 Asszisztens 2
2003-08-31 2003/2004 - NB. II. (Winner-csoport) Karcagi SE-Soroksár FC 2 - 0 Asszisztens 1
2003-08-31 2003/2004 - NB. II. (Winner-csoport) Karcagi SE-Soroksár FC 2 - 0 Asszisztens 2
2003-08-31 2003/2004 - NB. II. (Winner-csoport) Sátoraljaújhely-Makó 0 - 0 Asszisztens 1
2003-08-31 2003/2004 - NB. II. (Winner-csoport) Sátoraljaújhely-Makó 0 - 0 Asszisztens 2
2003-08-31 2003/2004 - NB. II. (Winner-csoport) Szentes-Kazincbarcika 2 - 2 Asszisztens 1
2003-08-31 2003/2004 - NB. II. (Winner-csoport) Szentes-Kazincbarcika 2 - 2 Asszisztens 2
2003-08-31 2003/2004 - NB. II. (Winner-csoport) Vecsési FC-Mátészalka 1 - 2 Asszisztens 1
2003-08-31 2003/2004 - NB. II. (Winner-csoport) Vecsési FC-Mátészalka 1 - 2 Asszisztens 2
2003-08-30 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Szigetszentmiklós-Sárvár FC 1 - 1 Asszisztens 1
2003-08-30 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Szigetszentmiklós-Sárvár FC 1 - 1 Asszisztens 2
2003-08-30 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Tata-ESMTK 0 - 3 Asszisztens 1
2003-08-30 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Tata-ESMTK 0 - 3 Asszisztens 2
2003-08-30 2003/2004 - NB. II. (Winner-csoport) Putnok-Kiskunhalas 5 - 1 Asszisztens 1
2003-08-30 2003/2004 - NB. II. (Winner-csoport) Putnok-Kiskunhalas 5 - 1 Asszisztens 2
2003-08-30 2003/2004 - NB. II. (Winner-csoport) Salgótarján-Orosháza FC 0 - 0 Asszisztens 1
2003-08-30 2003/2004 - NB. II. (Winner-csoport) Salgótarján-Orosháza FC 0 - 0 Asszisztens 2
2003-08-30 2003/2004 - NB. II. (Winner-csoport) Baktalórántháza-Gyulai Termál 0 - 0 Asszisztens 1
2003-08-30 2003/2004 - NB. II. (Winner-csoport) Baktalórántháza-Gyulai Termál 0 - 0 Asszisztens 2
2003-08-20 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Mosonmagyaróvári TE-Mezőfalva ME 5 - 0 Asszisztens 1
2003-08-20 2003/2004 - NB. II. (Hummel-csoport) Mosonmagyaróvári TE-Mezőfalva ME 5 - 0 Asszisztens 2
2002-05-22 2001/2002 - NB. I Videoton-Újpest 5 - 0 Asszisztens 1
2002-05-22 2001/2002 - NB. I Videoton-Újpest 5 - 0 Asszisztens 2
2002-05-22 2001/2002 - NB. I Kispest Honvéd-Netforum-Debreceni VSC 2 - 0 Asszisztens 1
2002-05-22 2001/2002 - NB. I Kispest Honvéd-Netforum-Debreceni VSC 2 - 0 Asszisztens 2
2002-04-13 2001/2002 - NB. I Újpest-Kispest Honvéd 4 - 0 Asszisztens 1
2002-04-13 2001/2002 - NB. I Újpest-Kispest Honvéd 4 - 0 Asszisztens 2
2002-04-10 2001/2002 - NB. I MTK-FC Sopron 1 - 0 Asszisztens 1
2002-04-10 2001/2002 - NB. I MTK-FC Sopron 1 - 0 Asszisztens 2
2001-05-13 2000/2001 - NB. I.B (Kelet) Fóti SE-Kecskeméti FC 3 - 3 Asszisztens 2
2000-05-20 1999/2000 - NB. I. PMFC (Gázszer)-Lombard Tatabánya FC 2 - 2 Asszisztens 2
1994-05-14 1993/1994 - NB. I. Haladás VSE-Siófoki Bányász FC 0 - 1 Asszisztens 2
1990-04-28 1989/1990 - NB. I. Szombathelyi Haladás-Siófoki Bányász SE 1 - 0 Asszisztens 2
1988-10-12 1988/1989 - NB. I. Dunaújváros-Haladás 2 - 4 Asszisztens 2
1979-12-15 1979/1980 - NB. I Vasas SC-Pécsi Vasutas SK 2 - 1 Asszisztens 2
1978-11-18 1978/1979 - NB. I. Zalaegerszegi TE-MTK-VM SK 1 - 1 Asszisztens 1
1977-06-04 1976/1977 - NB. I Csepel SC-Zalaegerszegi TE 4 - 2 Asszisztens 2
1977-05-11 1976/1977 - NB. I Újpesti Dózsa SC-Csepel SC 0 - 0 Asszisztens 2
1977-03-19 1976/1977 - NB. I Budapesti Honvéd SE-Tatabányai Bányász SC 2 - 1 Asszisztens 2
1976-09-11 1976/1977 - NB. I Csepel SC-Békéscsabai Előre Spartac 1 - 1 Asszisztens 2
1976-04-24 1975/1976 - NB. I Vasas SC-Ferencvárosi TC 3 - 2 Asszisztens 1
1974-11-30 1974/1975 - NB. I. Csepel-Vasas 4 - 0 Asszisztens 2
1972-06-25 1971/1972 - NB. I. Vasas-VM Egyetértés 3 - 2 Asszisztens 2
1972-05-31 1971/1972 - NB. I. Diósgyőr-Csepel 2 - 1 Asszisztens 2
1971-05-23 1970/1971 - NB. I. Szegedi EOL-MTK 2 - 5 Asszisztens 2
1971-03-21 1970/1971 - NB. I. Salgótarján-MTK 1 - 0 Asszisztens 2
1970-10-18 1970/1971 - NB. I. FTC-Szegedi EOL 4 - 0 Asszisztens 1

Amennyiben további mérkőzéshez kapcsolódóan van asszisztensi vagy szuper ellenőr adatod, kérjük írd be a szöveges részbe.


Ver.: 350