2012-07-20 08:25:16
Fábián Mihály | Radványi Ádám | Vámos Tibor | dr. Varga Zsolt |

Fábián Mihály - interjú - forrás: mtv.hu
Forrás: mtv.hu - Fábián Mihály - interjú

Az Európa Liga-selejtezőjében Azerbajdzsánba szólította a küldés a magyar játékvezetői négyest.

A kvartettből hárman borsod-abaúj-zempléniek: Fábián Mihály játékvezető, dr. Varga Zsolt asszisztens és Radványi Ádám tartalék-játékvezető. A stáb tagja volt Vámos Tibor is asszisztensként. Csütörtökön az Inter Baki-Asteras Tripolis mérkőzésen működtek közre az azeri főváros Dalga stadionjában.

A házigazdák a második félidő első percében szereztek vezetést Schulz révén. A gól érdekessége, hogy ez volt az Inter egyetlen kapuralövése. A görögök nyolc perccel később Usero találatával egyenlítettek. A vendéglátók 15, a látogatók 9 alkalommal szabálytalankodtak, a sárga lapok aránya: 3-1. A 26 fokban lejátszott mérkőzésen még nem lépett pályára a görög csapatban a frissen igazolt kapus, Fülöp Márton.