Molnár László

Születési idő 1949-06-28
Megye Zala
JB. szervezet Zala Megyei Igazgatóság (2015-07-01)
Közösségi:

Játékvezetői szervezet Pozíció Mettől Kinevező hat. Meddig Visszavonó hat.
Játékvezetői szervezet Pozíció Mettől Kinevező hat. Meddig Visszavonó hat.
Zala Megyei Játékvezetői Bizottság
elnök
2012-12-17
217/2012 (12.13.)
2015-07-01
11/2015. (07.16.)
Zala Megyei Játékvezetői Bizottság
alelnök
2011-07-01
200/2011 (06.23.)
2012-12-17
217/2012 (12.13.)
Zala Megyei Játékvezetői Bizottság
elnökségi tag
2011-01-01
423/2010. (12.16)
2011-06-30
423/2010. (12.16)