Küldések: Mérkőzésenként Játékvezetőnként Versenyenként Küldőtábla - jv Küldőtábla - ell. Hiányzó küldések

Kimutatások: NB. I-es Osztályonkénti Évadonkénti Verenytípusonként Egy verseny

Közzétett országos küldések

Játékvezető Asszisztens1
Asszisztens2
Alapvonali jv. 1
Alapvonali jv. 2
Tartalék jv.

2020-12-05 14:45:00 Zalaegerszeg - Mezőkövesd - (OTP Liga)

Bogár Gergő Vígh-Tarsonyi Gergő
Huszár Balázs
Zierkelbach Péter
Takács János
Horváth Zoltán

2020-12-05 17:00:00 Diósgyőr - Ferencváros - (OTP Liga)

Andó-Szabó Sándor Szalai Balázs
Farkas Balázs
Pillók Ádám
Ducsai József
Csatári Tibor

2020-12-05 19:30:00 Felcsút - Várda SE - (OTP Liga)

Antal Péter Albert István
Bornemissza Norbert
Csonka Bence
Radványi Ádám
Georgiou Theodoros

2020-12-06 11:00:00 Felcsút - Videoton - (NB. III. (Nyugati-csoport))

Horváth Patrikdr. Varga Kristóf
Güldner Ádám


2020-12-06 11:00:00 Honvéd - Kecskemét - (NB. III. (Közép-csoport))

Gáspár András Keszthelyi Tamás
Baráth Noémi


2020-12-06 11:00:00 Ferencváros - Paksi FC - (NB. III. (Közép-csoport))

Jakab Árpád Vrbovszki Pál
Chikán Péter


2020-12-06 13:00:00 Győr - Ajka - (Merkantil Bank)

Barna Gábor Kis Zoltán
Kiss Balázs

Sipos Tamás

2020-12-06 13:00:00 ESMTK - Dunaújváros - (NB. III. (Közép-csoport))

Iványi Gábor Benkő Róbert
Piskóczi Viktor


2020-12-06 13:00:00 Csákvár - Gyirmót - (Merkantil Bank)

Nagy Norbert Punyi Gyula
Varga Gábor

Gaál Ákos

2020-12-06 13:00:00 III. kerületi TVE - Pápa - (NB. III. (Nyugati-csoport))

Katona Balázs Juhász László
Tóth Róbert


2020-12-06 13:00:00 Dorogi FC - PMFC - (Merkantil Bank)

Rúsz Márton Horváth Zoltán
Berényi Ákos

Nazsa Tamás

2020-12-06 13:00:00 BKV Előre - Zalaegerszeg - (NB. III. (Nyugati-csoport))

Valu Tibor Szilágyi Zsolt
Strehó Erik


2020-12-06 13:00:00 Nyíregyháza - Kaposvár - (Merkantil Bank)

Oláh Gábor Csatári Tibor
Sinkovicz Dániel

Nagy Róbert

2020-12-06 13:00:00 Kozármisleny - Újpest FC - (NB. III. (Közép-csoport))

Dobai János Molnár Alex
Tóth Csaba


2020-12-06 13:00:00 FC Tiszaújváros - Diósgyőr - (NB. III. (Keleti-csoport))

Leél-Őssy Ádám László István Sándor
Varga Levente


2020-12-06 13:00:00 Debreceni Egyetemi Atlétikai Club - Soroksár - (Merkantil Bank)

Horváth Tibordr. Bede Tamás
Belicza Bence Péter

Farkas Tibor

2020-12-06 13:00:00 Balatonfüred - Mosonmagyaróvár - (NB. III. (Nyugati-csoport))

Szommer Attila Illés Tamás
Rácz Zsolt


2020-12-06 13:00:00 Debrecen - Eger - (NB. III. (Keleti-csoport))

Kátai Gábor Sztányi Tibor
Varga I. Zoltán


2020-12-06 13:00:00 Szentlőrinc - Szolnok - (Merkantil Bank)

Görög Márió Becséri Gergely
Hofbauer Roland

Zám Zsolt

2020-12-06 13:00:00 Békéscsaba - Szeged - (Merkantil Bank)

Kovács Imre Kovács II. Gábor
Kovács Gábor (1980)

Dolnegó Bálint

2020-12-06 13:00:00 Szekszárdi UFC - Szeged - (NB. III. (Közép-csoport))

Kubicsek Máté Jakab Bálint
Mózsa Ábel


2020-12-06 13:00:00 Sajóbábony VSE - Jászberény - (NB. III. (Keleti-csoport))

Sándor Csaba Szarvas László
Derda József


2020-12-06 13:00:00 Körösladányi MSK - Monor - (NB. III. (Közép-csoport))

Borbás Bottyán Aurél Dobos Dávid
Dobó Sándor


2020-12-06 13:00:00 Veszprém FC - Nagykanizsa - (NB. III. (Nyugati-csoport))

Horváth Partik Domján Dávid
Frank Viktor László


2020-12-06 13:00:00 Dabas-Gyón FC - FC Dabas - (NB. III. (Közép-csoport))

Maml Zoltán Szabó Dániel
Bizderi Nikolett


2020-12-06 13:00:00 Hmvhely FC - Rákosmenti KSK - (NB. III. (Közép-csoport))

Erdélyi Bence Zsákai Milán
Pálinkás Donát Ferenc


2020-12-06 13:00:00 Bicskei TC - Nagyatádi FC 3 - 0 (MLSZ fegyelmi) (NB. III. (Nyugati-csoport))




2020-12-06 13:00:00 Érdi VSE - Komárom VSE - (NB. III. (Nyugati-csoport))

Szalai László Gyürüsi Péter
Füzi Péter


2020-12-06 13:00:00 Vác - Iváncsa Községi SE - (NB. III. (Közép-csoport))

Juhász Dávid Halmai Kristóf
Holpár Gergely


2020-12-06 13:00:00 Tatabánya - Ménfőcsanak ESK - (NB. III. (Nyugati-csoport))

Práth Dávid Volentics Erik János
Kulcsár Dániel


2020-12-06 13:00:00 Gárdonyi VSE - Lipót FC - (NB. III. (Nyugati-csoport))

Kovács Tamás Tinnyei Zsolt
Álló Tibor


2020-12-06 13:00:00 Taksony SE - Majosi SE - (NB. III. (Közép-csoport))

Héra Csanád Bereczki Bence
Szkrajcsics Péter


2020-12-06 13:30:00 Sopron - Szabadkikötő Sport Kft. - (NB. III. (Nyugati-csoport))

Papp Ádám Nagy Viktor
Török Katalin


2020-12-06 17:00:00 KBSC - Vasas - (Merkantil Bank)

Derdák Marcell Máyer Gábor
Ország Péter

Kovács J. Zoltán

2020-12-06 19:30:00 Budaörs - Debrecen - (Merkantil Bank)

Pillók Ádám Aradi József
Kulman Tamás

Móri Tamás

2020-12-07 20:00:00 Haladás - Siófok - (Merkantil Bank)

Szigetvári Márk Bertalan Dávid
Vörös Dániel

Móri Tamás

2020-12-10 13:00:00 Gyöngyösi AK - Debrecen - (NB. III. (Keleti-csoport))

Mezei Máté László István Sándor
Ancsin Zoltán


A listában a közzétett küldések szerepelnek. A mérkőzésre a jegyzőkönyv, mig a játékvezető nevére kattintva az adatlap jelenik meg.


Ver.: 352