Küldések: Mérkőzésenként Játékvezetőnként Versenyenként Küldőtábla - jv Küldőtábla - ell. Hiányzó küldések

Kimutatások: NB. I-es Osztályonkénti Évadonkénti Verenytípusonként Egy verseny

Közzétett országos küldések

Játékvezető Asszisztens1
Asszisztens2
Alapvonali jv. 1
Alapvonali jv. 2
Tartalék jv.

2020-10-31 14:45:00 Felcsút - Zalaegerszeg - (OTP Liga)

Zierkelbach Péter Horváth Róbert
Bornemissza Norbert
Szilasi Szabolcs
ifj. Szilágyi Sándor
Szécsényi István

2020-10-31 17:00:00 Honvéd - Mezőkövesd - (OTP Liga)

Káprály Mihály Szalai Balázs
Becséri Gergely
Bogár Gergő
Németh Ádám
Csatári Tibor

2020-10-31 19:30:00 Videoton - Ferencváros - (OTP Liga)

Karakó Ferenc Vígh-Tarsonyi Gergő
Albert István
Erdős József
Pillók Ádám
Horváth Zoltán

2020-11-01 11:00:00 Felcsút - BKV Előre - (NB. III. (Nyugati-csoport))

Horváth Partik Kurinka Béla
Lovas Norbert


2020-11-01 11:00:00 Honvéd - FC Dabas - (NB. III. (Közép-csoport))

Héra Csanád Domján Dávid
Nagy Barnabás


2020-11-01 13:30:00 Iváncsa Községi SE - Dunaújváros - (NB. III. (Közép-csoport))

Szommer Attila Illés Tamás
Szabó Péter


2020-11-01 13:30:00 Körösladányi MSK - Kozármisleny - (NB. III. (Közép-csoport))

Kovács Tamás Zám László
Bencze András


2020-11-01 13:30:00 Dabas-Gyón FC - Ferencváros - (NB. III. (Közép-csoport))

Maml Zoltán Bőhm Ármin
Bizderi Nikolett


2020-11-01 13:30:00 Taksony SE - Kecskemét - (NB. III. (Közép-csoport))

Szabó Levente Tinnyei Zsolt
Szkrajcsics Péter


2020-11-01 13:30:00 ESMTK - Paksi FC - (NB. III. (Közép-csoport))

Juhász Bálint Nagy Alex
Turi Miklós


2020-11-01 13:30:00 Szekszárdi UFC - Újpest FC - (NB. III. (Közép-csoport))

Bana Gergely Perák András
Páhoki Zsolt


2020-11-01 13:30:00 Gyirmót - Soroksár - (Merkantil Bank)

Ducsai József Berényi Ákos
Márkus Péter

Farkas Tibor

2020-11-01 13:30:00 III. kerületi TVE - Mosonmagyaróvár - (NB. III. (Nyugati-csoport))

Katona Balázs Molnár Alex
Vad Anita


2020-11-01 13:30:00 Tiszafüredi VSE - Eger - (NB. III. (Keleti-csoport))

Bodzay Áron Flinta Zoltán
Németh Balázs


2020-11-01 13:30:00 Szentlőrinc - Csákvár - (Merkantil Bank)

Molnár Attila Kovács Gábor (1980)
Vörös Dániel

Kovács Imre

2020-11-01 13:30:00 Siófok - Nyíregyháza - (Merkantil Bank)

dr. Kovács Gergely Mohos Milán
Bertalan Dávid

Gaál Ákos

2020-11-01 13:30:00 Tiszakécske - Mezőkövesd - (NB. III. (Keleti-csoport))

Valu Tibor Vrbovszki Pál
Zahorecz Roland


2020-11-01 13:30:00 Rákosmenti KSK - Szeged - (NB. III. (Közép-csoport))

Altorjay Áron Gellért Török Bence
Horváth Dániel


2020-11-01 13:30:00 Sajóbábony VSE - Putnok - (NB. III. (Keleti-csoport))

Tóth Tamás Kővér Tamás
Molnár László Máté


2020-11-01 13:30:00 Vác - Monor - (NB. III. (Közép-csoport))

Zimmermann Máriódr. Ambrus Dániel János
Varga I. Zoltán


2020-11-01 13:30:00 Lipót FC - Nagykanizsa - (NB. III. (Nyugati-csoport))

Gáspár András Szalai Dávid
Baráth Noémi


2020-11-01 13:30:00 Sényő-Carnifex FC - Várda SE - (NB. III. (Keleti-csoport))

Molnár Réka Kovács Zoltán
Vilmányi Simon


2020-11-01 13:30:00 Debrecen - Hatvan - (NB. III. (Keleti-csoport))

Kátai Gábor Petrovszki Péter
Elek Balázs


2020-11-01 13:30:00 Jászberény - Gyöngyösi AK - (NB. III. (Keleti-csoport))

Kiss Anikó Tünde Pogonyi Ferenc
Varga Levente


2020-11-01 13:30:00 Balassagyarmat - Salgótarjáni BTC - (NB. III. (Keleti-csoport))

Mencsik László Szarvas László
Farkas Dávid


2020-11-01 13:30:00 Cegléd - BVSC - (NB. III. (Keleti-csoport))

Dobai János Bereczki Bence
Halász József


2020-11-01 13:30:00 FC Tiszaújváros - Tállya KSE - (NB. III. (Keleti-csoport))

Takács Ákos Benkő Róbert
Takács Ádám


2020-11-01 13:30:00 Nagyatádi FC - Komárom VSE - (NB. III. (Nyugati-csoport))

Szalai László Gyürüsi Péter
Farkas Gergő Zoltán


2020-11-01 13:30:00 Diósgyőr - Füzesgyarmati Sport Klub - (NB. III. (Keleti-csoport))

Sándor Csaba Piskóczi Viktor
Novák Levente


2020-11-01 13:30:00 Szabadkikötő Sport Kft. - Bicskei TC - (NB. III. (Nyugati-csoport))

Újhelyi Tamás Szabó Ferenc Szilárd
Pálinkás Donát Ferenc


2020-11-01 13:30:00 Balatonfüred - Gárdonyi VSE - (NB. III. (Nyugati-csoport))

Gál Péter Imrő János
Rózsás Rita


2020-11-01 13:30:00 Hmvhely FC - Majosi SE - (NB. III. (Közép-csoport))

Muhari Gergő Dobos Dávid
Berendi Tamás Csaba


2020-11-01 15:30:00 Sopron - Videoton - (NB. III. (Nyugati-csoport))

Kubicsek Máté Molnár István
Mózsa Ábel


2020-11-01 17:00:00 KBSC - Budaörs - (Merkantil Bank)

Hanyecz Bence Szilágyi Norbert
Tőkés Róbert

Nagy Norbert

2020-11-01 17:00:00 Szeged - PMFC - (Merkantil Bank)

Nazsa Tamás Bornemissza Norbert
Kis Zoltán

Veizer Roland

2020-11-01 17:00:00 Vasas - Kaposvár - (Merkantil Bank)

Lovas László Punyi Gyula
Kulman Tamás

Szilasi Szabolcs

2020-11-01 17:00:00 Haladás - Békéscsaba - (Merkantil Bank)

Barna Gábor Kiss Balázs
dr. Bede Tamás

Sipos Tamás

2020-11-01 17:00:00 Szolnok - Dorogi FC - (Merkantil Bank)

Pillók Ádám Varga Gábor
Sinkovicz Dániel

Rúsz Márton

2020-11-01 17:00:00 Ajka - Debreceni Egyetemi Atlétikai Club - (Merkantil Bank)

Szőts Gergely Baghy Csaba
Hofbauer Roland

Zierkelbach Péter

2020-11-01 18:00:00 Tatabánya - Zalaegerszeg - (NB. III. (Nyugati-csoport))

Jakab Árpád Deme Rajmund
Bíró Zsolt


2020-11-01 19:00:00 Debrecen - Győr - (Merkantil Bank)

Oláh Gábor Kovács II. Gábor
Máyer Gábor

Németh Ádám

2020-11-04 15:30:00 Felcsút - Honvéd - (OTP Liga)

Antal Péter Georgiou Theodoros
Bornemissza Norbert
Farkas Ádám
Andó-Szabó Sándor
ifj. Tóth Vencel

2020-11-11 13:30:00 Tiszafüredi VSE - Balassagyarmat - (NB. III. (Keleti-csoport))

Farkas Tibor Vrbovszki Pál
Ancsin Zoltán


2020-11-13 17:00:00 Győr - Budaörs - (Merkantil Bank)

ifj. Szilágyi Sándor Tőkés Róbert
Belicza Bence Péter

Takács Tamás

2020-11-25 13:00:00 Monor - Honvéd - (NB. III. (Közép-csoport))

Sándor Csaba Benkő Róbert
Sztányi Tibor


2020-11-25 13:00:00 Debrecen - BVSC - (NB. III. (Keleti-csoport))

Sipos Tamás Flinta Zoltán
Piskóczi Viktor


2020-12-02 13:00:00 Nagyatádi FC - Érdi VSE - (NB. III. (Nyugati-csoport))

Molnár Réka Flinta Zoltán
László István Sándor


A listában a közzétett küldések szerepelnek. A mérkőzésre a jegyzőkönyv, mig a játékvezető nevére kattintva az adatlap jelenik meg.


Ver.: 350