Küldések: Mérkőzésenként Játékvezetőnként Versenyenként Küldőtábla - jv Küldőtábla - ell. Hiányzó küldések

Kimutatások: NB. I-es Osztályonkénti Évadonkénti Verenytípusonként Egy verseny

Közzétett országos küldések

Játékvezető Asszisztens1
Asszisztens2
Alapvonali jv. 1
Alapvonali jv. 2
Tartalék jv.

2020-08-12 16:00:00 BKV Előre - Mosonmagyaróvár - (NB. III. (Nyugati-csoport))

Zimmermann Márió Punyi Gyula
Ring Kevin


2020-08-12 17:30:00 Dabas-Gyón FC - Dunaújváros - (NB. III. (Közép-csoport))

Katona Balázs Vrbovszki Pál
László István Sándor


2020-08-12 17:30:00 Vác - Honvéd - (NB. III. (Közép-csoport))

Sipos Katalin Marozsi Gábor Bence
Gordos Árpád Mihály


2020-08-12 17:30:00 Tatabánya - Pápa - (NB. III. (Nyugati-csoport))

Oláh Gábor Ország Péter
Halmai Kristóf


2020-08-12 17:30:00 Balatonfüred - Videoton - (NB. III. (Nyugati-csoport))

Kubicsek Máté Vörös Dániel
Jakab Bálint


2020-08-12 17:30:00 Érdi VSE - Zalaegerszeg - (NB. III. (Nyugati-csoport))

Juhász Bálint Bognár László
Urbán Richárd


2020-08-12 17:30:00 Ferencváros - Újpest FC - (NB. III. (Közép-csoport))

Sipos Tamás Imrő János
Molnár István


2020-08-12 17:30:00 FC Tiszaújváros - Debrecen - (NB. III. (Keleti-csoport))

Valu Tibor Piskóczi Viktor
dr. Gavalla-Kulcsár Judit


2020-08-12 17:30:00 Sajóbábony VSE - Diósgyőr - (NB. III. (Keleti-csoport))

Erdélyi Bence Sinkovicz Dániel
Dobos Dávid


2020-08-12 17:30:00 ESMTK - Szeged - (NB. III. (Közép-csoport))

Szabó Levente Márkus Péter
Balla Levente


2020-08-12 17:30:00 Várda SE - Jászberény - (NB. III. (Keleti-csoport))




2020-08-12 17:30:00 Salgótarjáni BTC - Putnok - (NB. III. (Keleti-csoport))

Jakab Árpád Kulcsár Dániel
Volentics Erik János


2020-08-12 17:30:00 Taksony SE - Monor - (NB. III. (Közép-csoport))

Borbás Bottyán Aurél Zahorecz Roland
Czeglédi Barna


2020-08-12 17:30:00 Felcsút - Nagykanizsa - (NB. III. (Nyugati-csoport))

Héra Csanád Király Zsolt
Domján Dávid


2020-08-12 17:30:00 Balassagyarmat - Hatvan - (NB. III. (Keleti-csoport))

Kiss Anikó Tünde Toplánszki Szabin
Juhász László


2020-08-12 17:30:00 Körösladányi MSK - FC Dabas - (NB. III. (Közép-csoport))

Takács Ákos Szilágyi Norbert
Szilágyi Zsolt


2020-08-12 17:30:00 Szekszárdi UFC - Rákosmenti KSK - (NB. III. (Közép-csoport))

Molnár Réka Máyer Gábor
Farkas Dávid


2020-08-12 17:30:00 Cegléd - Gyöngyösi AK - (NB. III. (Keleti-csoport))

Újhelyi Tamás Pogonyi Ferenc
Ancsin Zoltán


2020-08-12 17:30:00 Eger - BVSC - (NB. III. (Keleti-csoport))

Sándor Csaba Benkő Róbert
Skover Péter


2020-08-12 17:30:00 Tiszafüredi VSE - Tállya KSE - (NB. III. (Keleti-csoport))

Somogyi Sára Szarvas László
Hovanecz Máté László


2020-08-12 17:30:00 Hmvhely FC - Iváncsa Községi SE - (NB. III. (Közép-csoport))

Gál Péter Kovács Gábor (1980)
Vad Anita


2020-08-12 17:30:00 Nagyatádi FC - Ménfőcsanak ESK - (NB. III. (Nyugati-csoport))

Altorjay Áron Gellért Rózsa Dávid
Keszthelyi Tamás


2020-08-12 17:30:00 Mezőkövesd - Sényő-Carnifex FC - (NB. III. (Keleti-csoport))

Muhari Gergő Kurinka Béla
Székely Gergő Ferenc


2020-08-12 17:30:00 Veszprém FC - Bicskei TC - (NB. III. (Nyugati-csoport))

Bana Gergely Kiss Balázs
Rózsás Rita


2020-08-12 17:30:00 Sopron - Lipót FC - (NB. III. (Nyugati-csoport))

Kovács Gábor Péter Mohos Milán
Gyürüsi Péter


2020-08-12 17:30:00 Komárom VSE - Gárdonyi VSE - (NB. III. (Nyugati-csoport))

Horváth Partik Aradi József
Nagy Alex


2020-08-12 17:30:00 Kozármisleny - Majosi SE - (NB. III. (Közép-csoport))

Kakuk Szabolcs Bereczki Bence
Molnár Alex


2020-08-12 19:00:00 Kecskemét - Paksi FC - (NB. III. (Közép-csoport))

Takács Tamás Belicza Bence Péter
Flinta Zoltán


2020-08-12 19:00:00 Tiszakécske - Füzesgyarmati Sport Klub - (NB. III. (Keleti-csoport))

Szommer Attila Kis Zoltán
Zsákai Milán


A listában a közzétett küldések szerepelnek. A mérkőzésre a jegyzőkönyv, mig a játékvezető nevére kattintva az adatlap jelenik meg.


Ver.: 345