Szombati eredmények

Sipmester Fesztivál

2023-01-07 15:25:21

Sípmester Fesztivál - illusztráció 2023-01-07 Hanacsek - forrás: sipmester2023.hu
Forrás: sipmester2023.hu - Sípmester Fesztivál - illusztráció 2023-01-07 Hanacsek

Weboldalunkon valós időben lehetett megtudni a Sípmester Fesztivál eredményeit.

Íme az összes szombati eredmény:

Dátum Kör Helyszín Hazai Vendég Eredmény
Dátum Kör Helyszín Hazai Vendég Eredmény
2023-01-07 15:55:00 csoportkör Kurca-csoport A-terem Nógrád Fejér
1 - 1
2023-01-07 15:55:00 csoportkör Körös-csoport B-pálya Tolna Hajdú-Bihar
0 - 2
2023-01-07 15:30:00 csoportkör Maros-csoport A-terem Győr-Moson-Sopron Bács-Kiskun
3 - 3
2023-01-07 15:30:00 csoportkör Tisza-csoport B-pálya Békés Csongrád-Csanád
1 - 0
2023-01-07 15:05:00 csoportkör Kurca-csoport A-terem Budapest Szabolcs-Szatmár-Bereg
2 - 0
2023-01-07 15:05:00 csoportkör Körös-csoport B-pálya Borsod-Abaúj-Zemplén Pest
1 - 2
2023-01-07 14:40:00 csoportkör Maros-csoport A-terem Jász-Nagykun-Szolnok Baranya
1 - 6
2023-01-07 14:40:00 csoportkör Tisza-csoport B-pálya Zala Vas
2 - 5
2023-01-07 14:15:00 csoportkör Kurca-csoport A-terem Fejér Komárom-Esztergom
3 - 3
2023-01-07 14:15:00 csoportkör Körös-csoport B-pálya Hajdú-Bihar Somogy
2 - 2
2023-01-07 13:50:00 csoportkör Tisza-csoport B-pálya Csongrád-Csanád Heves
1 - 1
2023-01-07 13:50:00 csoportkör Maros-csoport A-terem Bács-Kiskun Veszprém
7 - 0
2023-01-07 13:25:00 csoportkör Körös-csoport B-pálya Tolna Borsod-Abaúj-Zemplén
2 - 5
2023-01-07 13:25:00 csoportkör Kurca-csoport A-terem Nógrád Budapest
1 - 6
2023-01-07 13:00:00 csoportkör Tisza-csoport B-pálya Békés Zala
0 - 2
2023-01-07 13:00:00 csoportkör Maros-csoport A-terem Győr-Moson-Sopron Jász-Nagykun-Szolnok
4 - 0
2023-01-07 12:35:00 csoportkör Kurca-csoport A-terem Komárom-Esztergom Szabolcs-Szatmár-Bereg
2 - 2
2023-01-07 12:35:00 csoportkör Körös-csoport B-pálya Somogy Pest
0 - 1
2023-01-07 12:10:00 csoportkör Tisza-csoport B-pálya Heves Vas
1 - 3
2023-01-07 12:10:00 csoportkör Maros-csoport A-terem Veszprém Baranya
2 - 4
2023-01-07 11:45:00 csoportkör Körös-csoport A-pálya Hajdú-Bihar Borsod-Abaúj-Zemplén
2 - 1
2023-01-07 11:45:00 csoportkör Kurca-csoport B-terem Fejér Budapest
0 - 2
2023-01-07 11:20:00 csoportkör Tisza-csoport A-pálya Csongrád-Csanád Zala
3 - 3
2023-01-07 11:20:00 csoportkör Maros-csoport B-terem Bács-Kiskun Jász-Nagykun-Szolnok
6 - 2
2023-01-07 10:55:00 csoportkör Kurca-csoport B-terem Szabolcs-Szatmár-Bereg Nógrád
3 - 0
2023-01-07 10:55:00 csoportkör Körös-csoport A-pálya Pest Tolna
4 - 2
2023-01-07 10:30:00 csoportkör Tisza-csoport A-pálya Vas Békés
3 - 3
2023-01-07 10:30:00 csoportkör Maros-csoport B-terem Baranya Győr-Moson-Sopron
3 - 3
2023-01-07 10:05:00 csoportkör Kurca-csoport B-terem Budapest Komárom-Esztergom
3 - 2
2023-01-07 10:05:00 csoportkör Körös-csoport A-pálya Borsod-Abaúj-Zemplén Somogy
2 - 0
2023-01-07 09:40:00 csoportkör Tisza-csoport A-pálya Zala Heves
2 - 2
2023-01-07 09:40:00 csoportkör Maros-csoport B-terem Jász-Nagykun-Szolnok Veszprém
1 - 3
2023-01-07 09:15:00 csoportkör Kurca-csoport B-terem Szabolcs-Szatmár-Bereg Fejér
1 - 2
2023-01-07 09:15:00 csoportkör Körös-csoport A-pálya Pest Hajdú-Bihar
2 - 2
2023-01-07 08:50:00 csoportkör Tisza-csoport A-pálya Vas Csongrád-Csanád
4 - 0
2023-01-07 08:50:00 csoportkör Maros-csoport B-terem Baranya Bács-Kiskun
1 - 3
2023-01-07 08:25:00 csoportkör Kurca-csoport B-terem Komárom-Esztergom Nógrád
1 - 1
2023-01-07 08:25:00 csoportkör Körös-csoport A-pálya Somogy Tolna
2 - 2
2023-01-07 08:00:00 csoportkör Maros-csoport B pálya Veszprém Győr-Moson-Sopron
0 - 8
2023-01-07 08:00:00 csoportkör Tisza-csoport A pálya Heves Békés
1 - 3

 

Hozzászólások: