mlsz.hu: Téves információk

Honvéd - forrás: mlsz.hu Forrás: mlsz.hu - Puskás - Honvéd téves írás.

Az MLSZ sincs tisztában, hogy ki lőtt gólt egy NB. I-es mérkőzésen.

Az mlsz.hu cikkében arról számol be, hogy a Puskás Akadémia - Honvéd mérkőzésen 89. percében Szolnoki Roland öngólt szerzett, míg a hivatalosnak tűnő Adatbank alapján szó sincs öngólról.

Szöveges beszámoló szerint:

"A kispestiek ugyanakkor egy öngóllal a 89. percben egyenlítettek és a végén szinte már "vészkapussal" rohamoztak a győztes gólért, de végül nem jártak sikerrel, sőt, a felcsútiak még megszerezték a három pontot érő találatot egy szöglet után. "

nso.hu:

SZOLNOKI ROLANDRÓL a bal felső sarokba pattan Zsótér balról jövő, jobbal keményen meglőtt szabadrúgása. A labdába beleért előtte Baluta is, ez zavarta meg a levegőbe felugorva az ötös rövid sarkán menteni akaró védőt. 1–1!

Az adatbank adatai szerint Zsótér Donát szerezte az egyenlítő találatot a mérkőzés 89. percében. Legalábbis Vad István ezt jegyezte be a jegyzőkönyvbe.