Vármegye/szerv Vas / Vas Megyei Igazgatóság (2023-01-01)
    Jv. vizsga 2002

Vezette Gaál Gyöngyi

Gaál Gyöngyi - forrás: hatharom.hu Forrás: hatharom.hu - Gaál Gyöngyi.

Barátságos női válogatott találkozó közreműködője volt a magyar játékvezetői trió.

A nyári, hollandiai Európa-bajnokságot a házigazdák nyerték meg, a döntőben Dániát győztek le 4-2-re. Ezúttal St. Pöltenben, az NV Arenában játszott barátságos meccset Sarina Wiegman-Glotzbach szövetségi kapitány Eb-címvédő együttese. Az osztrákok is kis híján bejutottak a kontinensviadal fináléjába, ám büntetőrúgásokkal alulmaradtak a dánokkal szemben.

A barátságos összecsapás játékvezetője Gaál Gyöngyi volt, asszisztensként a szabolcs-szatmár-beregi dr. Kulcsár Juditra és Török Katalinra támaszkodhatott.

A hollandok a 26. percben az Ajax védője, Stephanie van der Gragt góljával szereztek vezetést. Negyedórával a hármas sípszó előtt Vivienne Miedema, az Arsenal csatára megduplázta az előnyüket, és a vége maradt 0-2 - írja a szabolcsjb.hu