Bajkai János


Játékvezetői szervezet Pozíció Mettől Kinevező hat. Meddig Visszavonó hat.
Játékvezetői szervezet Pozíció Mettől Kinevező hat. Meddig Visszavonó hat.
Budapesti Játékvezetői Bizottság
elnökségi tag
2016-07-01
Eln. 11/2016 (06.06)
2021-06-30
Eln. 11/2016 (06.06)
Budapesti Játékvezetői Bizottság
elnökségi tag
2011-07-01
105/2011 (06.23.)
2016-06-30
Eln. 07/2016 (06.06)
Budapesti Játékvezetői Bizottság
elnök
2011-01-01
248/2010 (12.16)
2011-06-30
248/2010 (12.16)