Nagy István


Játékvezetői szervezet Pozíció Mettől Kinevező hat. Meddig Visszavonó hat.
Játékvezetői szervezet Pozíció Mettől Kinevező hat. Meddig Visszavonó hat.
Baranya Megyei Játékvezetői Bizottság
elnök
2021-07-01
11/2021/06/23/ELN
2020-06-30
11/2021/06/23/ELN
Baranya Megyei Játékvezetői Bizottság
elnökségi tag
2021-01-01
2021-06-30
Baranya Megyei Játékvezetői Bizottság
küldő
2011-07-01
115/2011 (06.23.)
2020-12-31