Kispál Róbert


Játékvezetői szervezet Pozíció Mettől Kinevező hat. Meddig Visszavonó hat.
Játékvezetői szervezet Pozíció Mettől Kinevező hat. Meddig Visszavonó hat.
Budapesti Játékvezetői Bizottság
elnökségi tag
2016-07-01
Eln. 11/2016 (06.06)
2021-06-30
Eln. 11/2016 (06.06)
Csongrád-Csanád Megyei Játékvezetői Bizottság
elnökségi tag
2013-03-12
49/2013 (03.12.)
2015-03-01
5/2015 (02.25)