Sveda Marcell

Vélemény a játékvezetőről:

Név: Léderer Ákos
Időpont: 2021-05-17 01:43:39

Tisztelt focibíró. hu! Nekem csak egy összetett kérdésem lenne, mert a véleményemet a játékvezető Úrral a lefújást követően már megosztottam, és gratulálok neki, mert jól viseli a kritikát. Hová kellett annyira sietnie a 2021.05.16-án vasárnap délután négy órás kezdéssel lejátszott BVSC - Vasas NBII-es női mérkőzés után, tekintettel arra, hogy 2-3-as állásnál, a második félidőt 45.00.-nál lefújta, úgy hogy többször kellett megszakítani a játékot ápolás miatt mindkét oldalon és mindkét edző kimerítette a maximális cserelehetőségeit is, ami miatt szintén percekig állt a játék? Abban az esetben, ha ez valami új szabály, hogy női meccsen nem szabad 90 percnél tovább vezetni a mérkőzéseket, azt kérem adják írásba, mert ha így van, akkor nem érheti szó a ház elejét, nagyon pontosan fújják az urak a 2x45 percet. (UI: Visszatetsző és a mérkőzés szereplőivel, de a szurkolókkal szemben is tiszteletlenség, - mert, hogy őket érdekli mi történik a pályán, - hogy a játékvezetői hármas leginkább aszisztens tagjai, arra használják a technika segítségét, hogy kollégájukkal végigtrécseljék a találkozót, üzleti és magánéleti tippeket adjanak egymásnak, és egyéb a mérkőzéshez nem szervesen hozzátartozó dolgokat vitassanak meg.) üdv: Léderer Ákos