Közzétett országos küldés

Játékvezető Asszisztensek Tartalék jv.

2024-03-02 14:00:00 Gyirmót - III. kerületi TVE - (NB. III. - Észak-Nyugat)

Iványi Gábor Keszthelyi Tamás
Aczél Péter

2024-03-03 11:00:00 Csornai SE - Zalaegerszeg - (NB. III. - Észak-Nyugat)

Drabon Barnabás Imrő János
Nagy Barnabás

2024-03-03 11:00:00 Vasas - Szolnoki MÁV FC - (NB. III. - Dél-kelet)

Takács Ákos Halmai Kristóf
Cseresznyák Csaba Ádám

2024-03-03 11:00:00 Debrecen - Cigánd - (NB. III. - Észak-kelet)

Török Mihály Szilágyi Zsolt
Sztányi Tibor

2024-03-03 11:00:00 Újpest FC - Debreceni Egyetemi Atlétikai Club - (NB. III. - Észak-kelet)

Dobai János Aczél Tibor
Ancsin Zoltán

2024-03-03 11:00:00 Paksi FC - Iváncsa Községi SE - (NB. III. - Dél-Nyugat)

Muhari Gergő Volentics Erik János
Vargha Tamás

2024-03-03 12:00:00 Kecskeméti TE - BKV Előre - (NB. III. - Dél-kelet)

Kakuk Szabolcs Németh Balázs
Szabó Richárd

2024-03-03 14:00:00 Tatabánya - Budaörs - (NB. III. - Észak-Nyugat)

Derdák Marcell Holpár Gergely
Urbán Richárd

2024-03-03 14:00:00 Nagykanizsa - Dunaújváros - (NB. III. - Dél-Nyugat)

Gáspár András Farkas Gergő Zoltán
Keszthelyi Krisztián

2024-03-03 14:00:00 Bicskei TC - Puskás Akadémia - (NB. III. - Észak-Nyugat)

Juhász Bálint (Győr) Bertalan Dávid
Aczél Péter

2024-03-03 14:00:00 Veszprém FC - Győr - (NB. III. - Észak-Nyugat)

Kovács J. Zoltán Jakab Bálint
Szabados Dániel

2024-03-03 14:00:00 Martfűi Labdarúgó SE - Honvéd - (NB. III. - Dél-kelet)

Nagy Attila László Molnár Alex
Balogh Bence

2024-03-03 14:00:00 Szentlőrinc - Videoton - (NB. III. - Dél-Nyugat)

Práth Dávid Gordos Árpád Mihály
Bencze András

2024-03-03 14:00:00 Gárdonyi VSE - Kaposvár - (NB. III. - Dél-Nyugat)

Juhász Dávid Sinkovicz Dániel
Keszthelyi Tamás

2024-03-03 14:00:00 Kelen SC - Haladás - (NB. III. - Észak-Nyugat)

Kreitl Tamás Molnár István
Frank Viktor László

2024-03-03 14:00:00 Karcag - Diósgyőr - (NB. III. - Észak-kelet)

Hajdú Dávid Zahorecz Roland
László István Sándor

2024-03-03 14:00:00 Szekszárdi UFC - MTK - (NB. III. - Dél-Nyugat)

Maml Zoltán Sáfárik Patrik János
Bizderi Nikolett

2024-03-03 14:00:00 Monor - ESMTK - (NB. III. - Dél-kelet)

Szalai László Nagy Márk
Burján István

2024-03-03 14:00:00 Pénzügyőr SE - Békéscsaba - (NB. III. - Dél-kelet)

Tóth Tamás Szabó Ferenc Szilárd
Kovács Zoltán

2024-03-03 14:00:00 Cegléd - Szeged-Csanád Grosics Akadémia - (NB. III. - Dél-kelet)

Nyekita Benjamin Kondákor Trisztán
Bán Kristóf Patrik

2024-03-03 14:00:00 FC Tiszaújváros - Putnok - (NB. III. - Észak-kelet)

Sándor Csaba Benkő Róbert
dr. Gavalla-Kulcsár Judit

2024-03-03 14:00:00 REAC - Kisvárda FC - (NB. III. - Észak-kelet)

Szántó Simon Péter Gergely Márton
Juhász Bálint (Heves)

2024-03-03 14:00:00 Füzesgyarmati Sport Klub - FC Dabas - (NB. III. - Dél-kelet)

Takács Ákos Tőkés Róbert
Vilmányi Simon

2024-03-03 14:00:00 Dorogi FC - Balatonfüred - (NB. III. - Észak-Nyugat)

Görög Márió Bőhm Ármin
Vad Anita Éva

2024-03-03 14:00:00 Eger - Gyöngyösi AK - (NB. III. - Észak-kelet)

Újhelyi Tamás Balla Levente
Tóth Ádám

2024-03-03 14:00:00 Dunaföldvár FC - Mohácsi TE - (NB. III. - Dél-Nyugat)

Németh Gergely Kulcsár Dániel
Jakab Bianka

2024-03-03 14:00:00 FC Sopron - Komárom VSE - (NB. III. - Észak-Nyugat)

Holczbauer Flórián Szalai Dávid
Hegedűs-Baráth Noémi

2024-03-03 14:00:00 Salgótarjáni BTC - Tiszafüredi VSE - (NB. III. - Észak-kelet)

Sveda Marcell Urgyán Antal
Végh Márton

2024-03-03 14:00:00 Hatvan - Sényő-Carnifex FC - (NB. III. - Észak-kelet)

dr. Dédesi Mátyás Benedek Elek Balázs
Bense Milán

A listában a közzétett küldések szerepelnek. A mérkőzésre a jegyzőkönyv, mig a játékvezető nevére kattintva az adatlap jelenik meg.