Küldések: Mérkőzésenként Játékvezetőnként Versenyenként Küldőtábla - jv Küldőtábla - ell. Hiányzó küldések

Kimutatások: NB. I-es Osztályonkénti Évadonkénti Verenytípusonként Egy verseny

Közzétett országos küldések

Játékvezető Asszisztens1
Asszisztens2
Alapvonali jv. 1
Alapvonali jv. 2
Tartalék jv.

2021-05-07 20:00:00 Mezőkövesd - MTK - (OTP Liga)

Káprály Mihály Vígh-Tarsonyi Gergő
Horváth Róbert
Csonka Bence
Urbán Eszter
Medovarszki János

2021-05-08 17:00:00 Honvéd - Ferencváros - (OTP Liga)

Bognár Tamás Georgiou Theodoros
Kóbor Péter
Iványi Zoltán
Karakó Ferenc
Márkus Tamás

2021-05-08 19:30:00 Újpest FC - Zalaegerszeg - (OTP Liga)

Andó-Szabó Sándor Garai Péter
Kis Zoltán
Pillók Ádám
Kulcsár Katalin
Szécsényi István

2021-05-09 11:00:00 Honvéd - Monor - (NB. III. - Közép)

Zimmermann Máriódr. Ambrus Dániel János
Bőhm Ármin


2021-05-09 11:00:00 Szabadkikötő Sport Kft. - Nagykanizsa - (NB. III. - Nyugat)

Dobai János Zahorecz Roland
Pogonyi Ferenc


2021-05-09 11:00:00 Felcsút - Balatonfüred - (NB. III. - Nyugat)

Szommer Attila Illés Tamás
Bizderi Nikolett


2021-05-09 11:00:00 Zalaegerszeg - III. kerületi TVE - (NB. III. - Nyugat)

Maml Zoltán Urbán Richárd
Holpár Gergely


2021-05-09 16:00:00 Veszprém FC - BKV Előre - (NB. III. - Nyugat)

Takács Ryan Lee Nagy Viktor
Gyöngyössy Pál


2021-05-09 16:00:00 Sopron - Mosonmagyaróvár - (NB. III. - Nyugat)

Gáspár András Gyürüsi Péter
Szalai Dávid


2021-05-09 17:00:00 Dorogi FC - Ajka - (Merkantil Bank)

Barna Gábor Hofbauer Roland
Kiss Balázs

Gaál Ákos

2021-05-09 17:00:00 Haladás - Budaörs - (Merkantil Bank)

Ducsai József Kovács II. Gábor
Mohos Milán

Görög Márió

2021-05-09 17:00:00 KBSC - Gyirmót - (Merkantil Bank)

Németh Ádám Belicza Bence Péter
Rózsa Dávid

Kovács Imre

2021-05-09 17:00:00 Debreceni Egyetemi Atlétikai Club - PMFC - (Merkantil Bank)

Sipos Tamás Máyer Gábor
Márkus Péter

Horváth Tibor

2021-05-09 17:00:00 Csákvár - Siófok - (Merkantil Bank)

Móri Tamás Bertalan Dávid
dr. Bede Tamás

Dolnegó Bálint

2021-05-09 17:00:00 Soroksár - Kaposvár - (Merkantil Bank)

ifj. Szilágyi Sándor Berényi Ákos
Kovács Gábor (1980)

Nazsa Tamás

2021-05-09 17:00:00 Szentlőrinc - Debrecen - (Merkantil Bank)

Berke Balázs Aradi József
Vörös Dániel

Szőts Gergely

2021-05-09 17:00:00 Békéscsaba - Szolnok - (Merkantil Bank)

Takács János Szilágyi Norbert
Baghy Csaba

Nagy Norbert

2021-05-09 17:00:00 Győr - Szeged - (Merkantil Bank)

Veizer Roland Punyi Gyula
Ország Péter

Rúsz Márton

2021-05-09 17:30:00 Rákosmenti KSK - Dunaújváros - (NB. III. - Közép)

Héra Csanád Halmai Kristóf
Nagy Barnabás


2021-05-09 17:30:00 Dabas-Gyón FC - Kozármisleny - (NB. III. - Közép)

Sándor Csaba Szilágyi Zsolt
Dobos Dávid


2021-05-09 17:30:00 Lipót FC - Videoton - (NB. III. - Nyugat)

Bana Gergely Perák András
Páhoki Zsolt


2021-05-09 17:30:00 ESMTK - Ferencváros - (NB. III. - Közép)

Horváth Partik Ring Kevin
Domján Dávid


2021-05-09 17:30:00 Szeged - Kecskemét - (NB. III. - Közép)

Gál Péter Zsákai Milán
László István Sándor


2021-05-09 17:30:00 Szekszárdi UFC - Paksi FC - (NB. III. - Közép)

Borbás Bottyán Aurél Bereczki Bence
Minda Gábor


2021-05-09 17:30:00 Hmvhely FC - Újpest FC - (NB. III. - Közép)

Bálint Attila Flinta Zoltán
Vrbovszki Pál


2021-05-09 17:30:00 Iváncsa Községi SE - FC Dabas - (NB. III. - Közép)

Katona Balázs Molnár Alex
Molnár István


2021-05-09 17:30:00 Érdi VSE - Nagyatádi FC - (NB. III. - Nyugat)

Fehérvári Patrik Juhász László
Rácz Béla


2021-05-09 17:30:00 Körösladányi MSK - Taksony SE - (NB. III. - Közép)

Újhelyi Tamás Kővér Tamás
Takács István


2021-05-09 17:30:00 Pápa - Bicskei TC - (NB. III. - Nyugat)

Muhari Gergő Nagy Alex
Rózsás Rita


2021-05-09 17:30:00 Ménfőcsanak ESK - Gárdonyi VSE - (NB. III. - Nyugat)

Kubicsek Máté Jakab Bálint
Mózsa Ábel


2021-05-09 17:30:00 Vác - Majosi SE - (NB. III. - Közép)

Georgiou Nikosz Szabó Dániel
Szkrajcsics Péter


2021-05-09 19:00:00 Tatabánya - Komárom VSE - (NB. III. - Nyugat)

Kovács Gábor Péter Nagy Márk
Keszthelyi Tamás


2021-05-09 20:00:00 Nyíregyháza - Vasas - (Merkantil Bank)

Farkas Ádám Szert Balázs
Szalai Balázs

Szigetvári Márk
A listában a közzétett küldések szerepelnek. A mérkőzésre a jegyzőkönyv, mig a játékvezető nevére kattintva az adatlap jelenik meg.