Dátum | Torna | Kör | Hazai | Vendég | Eredmény |
---|---|---|---|---|---|
Dátum | Torna | Kör | Hazai | Vendég | Eredmény |
2024-01-07 13:30:00 | 17. Sípmester Fesztivál | helyosztó 5. helyért | Fejér | Pest | |
2024-01-07 11:30:00 | 17. Sípmester Fesztivál | helyosztó 5-8. helyért | Pest | Győr-Moson-Sopron | |
2024-01-07 09:30:00 | 17. Sípmester Fesztivál | negyeddöntő | Szabolcs-Szatmár-Bereg | Pest | |
2024-01-06 14:40:00 | 17. Sípmester Fesztivál | csoportkör "A" csoport | Pest | Fejér | |
2024-01-06 13:00:00 | 17. Sípmester Fesztivál | csoportkör "A" csoport | Heves | Pest | |
2024-01-06 11:20:00 | 17. Sípmester Fesztivál | csoportkör "A" csoport | Veszprém | Pest | |
2024-01-06 09:40:00 | 17. Sípmester Fesztivál | csoportkör "A" csoport | Pest | Tolna | |
2023-01-08 12:30:00 | 16. Sípmester fesztivál | helyosztó 5. helyért | Pest | Budapest | |
2023-01-08 10:00:00 | 16. Sípmester fesztivál | helyosztó 5-8. helyért | Pest | Bács-Kiskun | |
2023-01-08 08:00:00 | 16. Sípmester fesztivál | negyeddöntő | Pest | Győr-Moson-Sopron | |
2023-01-07 15:05:00 | 16. Sípmester fesztivál | csoportkör Körös-csoport | Borsod-Abaúj-Zemplén | Pest | |
2023-01-07 12:35:00 | 16. Sípmester fesztivál | csoportkör Körös-csoport | Somogy | Pest | |
2023-01-07 10:55:00 | 16. Sípmester fesztivál | csoportkör Körös-csoport | Pest | Tolna | |
2023-01-07 09:15:00 | 16. Sípmester fesztivál | csoportkör Körös-csoport | Pest | Hajdú-Bihar | |
2020-01-05 11:40:00 | 15. Sípmester Feszítvál | helyosztó 15. helyért | Jász-Nagykun-Szolnok | Pest | |
2020-01-05 09:25:00 | 15. Sípmester Feszítvál | helyosztó 13-16. helyért | Pest | Somogy | |
2020-01-04 15:30:00 | 15. Sípmester Feszítvál | csoportkör C-csoport | Pest | Győr-Moson-Sopron | |
2020-01-04 13:50:00 | 15. Sípmester Feszítvál | csoportkör C-csoport | Budapest | Pest | |
2020-01-04 12:10:00 | 15. Sípmester Feszítvál | csoportkör C-csoport | Baranya | Pest | |
2020-01-04 08:50:00 | 15. Sípmester Feszítvál | csoportkör C-csoport | Pest | Komárom-Esztergom | |
2019-01-06 12:45:00 | 14. Sípmester Fesztívál | helyosztó 5. helyért | Hajdú-Bihar | Pest | |
2019-01-06 11:05:00 | 14. Sípmester Fesztívál | helyosztó 5-8. helyért | Zala | Pest | |
2019-01-06 10:15:00 | 14. Sípmester Fesztívál | negyeddöntő 4. negyeddöntő | Bács-Kiskun | Pest | |
2019-01-05 15:25:00 | 14. Sípmester Fesztívál | csoportkör D-csoport | Pest | Somogy | |
2019-01-05 13:45:00 | 14. Sípmester Fesztívál | csoportkör D-csoport | Pest | Fejér | |
2019-01-05 10:50:00 | 14. Sípmester Fesztívál | csoportkör D-csoport | Csongrád | Pest | |
2019-01-05 09:35:00 | 14. Sípmester Fesztívál | csoportkör D-csoport | Szabolcs-Szatmár-Bereg | Pest | |
2018-01-07 11:45:00 | 13. Sípmester Fesztivál | helyosztó 13. helyért | Pest | Veszprém | |
2018-01-07 08:50:00 | 13. Sípmester Fesztivál | helyosztó 13-16. helyért | Pest | Tolna | |
2018-01-06 15:25:00 | 13. Sípmester Fesztivál | csoportkör A-csoport | Pest | Komárom-Esztergom | |
2018-01-06 12:05:00 | 13. Sípmester Fesztivál | csoportkör A-csoport | Vas | Pest | |
2018-01-06 11:15:00 | 13. Sípmester Fesztivál | csoportkör A-csoport | BLSZ | Pest | |
2018-01-06 08:45:00 | 13. Sípmester Fesztivál | csoportkör A-csoport | Szabolcs-Szatmár-Bereg | Pest | |
2017-01-08 00:00:00 | 12. Sípmester Fesztivál | helyosztó 17-20. helyezés | Pest | Győr-Moson-Sopron | |
2017-01-08 00:00:00 | 12. Sípmester Fesztivál | helyosztó 17-20. helyezés | Tolna | Pest | |
2017-01-07 00:00:00 | 12. Sípmester Fesztivál | csoportkör B-csoport | Jász-Nagykun-Szolnok | Pest | |
2017-01-07 00:00:00 | 12. Sípmester Fesztivál | csoportkör B-csoport | Pest | Békés | |
2017-01-07 00:00:00 | 12. Sípmester Fesztivál | csoportkör B-csoport | Pest | Zala | |
2017-01-07 00:00:00 | 12. Sípmester Fesztivál | csoportkör B-csoport | Pest | Szabolcs-Szatmár-Bereg | |
2016-01-10 10:55:00 | 11. Sípmester Fesztivál | helyosztó 17. helyért | Tolna | Pest | |
2016-01-10 08:25:00 | 11. Sípmester Fesztivál | helyosztó 17-20. helyezés | Szabolcs-Szatmár-Bereg | Pest | |
2016-01-09 14:10:00 | 11. Sípmester Fesztivál | csoportkör D-csoport | Pes | Jász-Nagykun-Szolnok | |
2016-01-09 13:20:00 | 11. Sípmester Fesztivál | csoportkör D-csoport | Pest | Békés | |
2016-01-09 11:15:00 | 11. Sípmester Fesztivál | csoportkör D-csoport | Bács-Kiskun | Pest | |
2016-01-09 08:45:00 | 11. Sípmester Fesztivál | csoportkör D-csoport | Baranya | Pest | |
2015-01-11 11:20:00 | 10. Sípmester Fesztivál | helyosztó 15. helyért | Pest | Jász-Nagykun-Szolnok | |
2015-01-11 08:50:00 | 10. Sípmester Fesztivál | helyosztó alsóház | Pest | Békés | |
2015-01-10 16:15:00 | 10. Sípmester Fesztivál | csoportkör A-csoport | Vas | Pest | |
2015-01-10 15:25:00 | 10. Sípmester Fesztivál | csoportkör A-csoport | Pest | Komárom-Esztergom | |
2015-01-10 11:15:00 | 10. Sípmester Fesztivál | csoportkör A-csoport | Pest | Szabolcs-Szatmár-Bereg | |
2015-01-10 09:35:00 | 10. Sípmester Fesztivál | csoportkör A-csoport | Pest | Fejér | |
2014-01-12 13:20:00 | 9. Sípmester Fesztivál | döntő | BLSZ | Pest | |
2014-01-12 11:40:00 | 9. Sípmester Fesztivál | elődöntő | Pest | Hajdú-Bihar | |
2014-01-12 09:35:00 | 9. Sípmester Fesztivál | negyeddöntő | Baranya | Pest | |
2014-01-11 16:40:00 | 9. Sípmester Fesztivál | csoportkör C-csoport | Pest | Csongrád | |
2014-01-11 13:20:00 | 9. Sípmester Fesztivál | csoportkör C-csoport | Jász-Nagykun-Szolnok | Pest | |
2014-01-11 10:15:00 | 9. Sípmester Fesztivál | csoportkör C-csoport | Pest | Szabolcs-Szatmár-Bereg | |
2014-01-11 08:20:00 | 9. Sípmester Fesztivál | csoportkör C-csoport | Fejér | Pest | |
2013-01-13 12:10:00 | 8. Sípmester Fesztivál | helyosztó 11. helyért | Pest | Komárom-Esztergom | |
2013-01-13 09:40:00 | 8. Sípmester Fesztivál | helyosztó 9-12. helyért | Pest | Somogy | |
2013-01-12 15:25:00 | 8. Sípmester Fesztivál | csoportkör A-csoport | Bács-Kiskun | Pest | |
2013-01-12 11:30:00 | 8. Sípmester Fesztivál | csoportkör A-csoport | Pest | Fejér | |
2013-01-12 10:15:00 | 8. Sípmester Fesztivál | csoportkör A-csoport | Pest | Győr-Moson-Sopron | |
2013-01-12 08:00:00 | 8. Sípmester Fesztivál | csoportkör A-csoport | Vas | Pest | |
2011-12-11 12:15:00 | 7. Sípmester Fesztivál | helyosztó 13. helyért | Pest | Csongrád | |
2011-12-11 09:20:00 | 7. Sípmester Fesztivál | helyosztó 13-16. helyezés | Pest | Tolna | |
2011-12-10 16:20:00 | 7. Sípmester Fesztivál | csoportkör A-csoport | Pest | Somogy | |
2011-12-10 13:50:00 | 7. Sípmester Fesztivál | csoportkör A-csoport | Pest | Vas | |
2011-12-10 11:20:00 | 7. Sípmester Fesztivál | csoportkör A-csoport | Pest | Békés | |
2011-12-10 09:40:00 | 7. Sípmester Fesztivál | csoportkör A-csoport | Pest | Hajdú-Bihar | |
2010-12-12 13:20:00 | 6. Sípmester Fesztivál | helyosztó 17-20. helyezés | Pest | Jász-Nagykun-Szolnok | |
2010-12-12 10:50:00 | 6. Sípmester Fesztivál | helyosztó 17-20. helyezés | Pest | Csongrád | |
2010-12-12 07:30:00 | 6. Sípmester Fesztivál | helyosztó 17-20. helyezés | Pest | Komárom-Esztergom | |
2010-12-11 15:55:00 | 6. Sípmester Fesztivál | csoportkör A-csoport | Pest | Zala | |
2010-12-11 14:15:00 | 6. Sípmester Fesztivál | csoportkör A-csoport | Pest | Fejér | |
2010-12-11 12:35:00 | 6. Sípmester Fesztivál | csoportkör A-csoport | Pest | Somogy | |
2010-12-11 08:25:00 | 6. Sípmester Fesztivál | csoportkör A-csoport | Heves | Pest | |
2009-12-12 00:00:00 | 5. Sípmester Fesztivál | csoportkör D-csoport | Pest | Baranya | |
2009-12-12 00:00:00 | 5. Sípmester Fesztivál | csoportkör D-csoport | Pest | Somogy | |
2009-12-12 00:00:00 | 5. Sípmester Fesztivál | csoportkör D-csoport | Bács-Kiskun | Pest | |
2009-12-12 00:00:00 | 5. Sípmester Fesztivál | csoportkör D-csoport | Győr-Moson-Sopron | Pest | |
2008-12-13 16:00:00 | 4. Sípmester Fesztivál | csoportkör C-csoport | Jász-Nagykun-Szolnok | Pest | |
2008-12-13 13:30:00 | 4. Sípmester Fesztivál | csoportkör C-csoport | Pest | Heves | |
2008-12-13 11:00:00 | 4. Sípmester Fesztivál | csoportkör C-csoport | Pest | Győr-Moson-Sopron | |
2008-12-13 08:30:00 | 4. Sípmester Fesztivál | csoportkör C-csoport | Hajdú-Bihar | Pest | |
2006-01-12 00:00:15 | 1. Sípmester fesztívál | döntő | Bács-Kiskun | Pest | |
2006-01-12 00:00:13 | 1. Sípmester fesztívál | elődöntő | Szabolcs-Szatmár-Bereg | Pest | |
2006-01-12 00:00:09 | 1. Sípmester fesztívál | negyeddöntő | Pest | Vas | |
2006-01-11 00:00:16 | 1. Sípmester fesztívál | csoportkör C-csoport | Zala | Pest | |
2006-01-11 00:00:13 | 1. Sípmester fesztívál | csoportkör C-csoport | Pest | Jász-Nagykun-Szolnok | |
2006-01-11 00:00:11 | 1. Sípmester fesztívál | csoportkör C-csoport | Pest | Békés | |
2006-01-11 00:00:08 | 1. Sípmester fesztívál | csoportkör C-csoport | Veszprém | Pest |