Bács-Kiskun Baranya Békés Borsod-Abaúj-Zemplén Budapest Csongrád Fejér Győr-Moson-Sopron Hajdú-Bihar Heves Jász-Nagykun-Szolnok Komárom-Esztergom Nógrád Pest Somogy Szabolcs-Szatmár-Bereg Tolna Vas Veszprém Zala



Csongrád-Csanád Megyei Igazgatóság

  • Cím: 6725 Szeged Szél utca 2
  • Telefonszám: 62/426-940
  • E-mail cím: csongrad@mlsz.hu

Vezetéknév keresztnév Pozíció Mettől Kinevező hat. Meddig Visszavonó hat.
Vezetéknév keresztnév Pozíció Mettől Kinevező hat. Meddig Visszavonó hat.
Brezovai Zoltán
elnökségi tag
2015-03-01
6/2015. (02.25)
Csöngető Endre
elnökségi tag
2015-03-01
6/2015. (02.25)
Csöngető Endre
elnökségi tag
2021-01-01
2021-06-30
Fülöp István Zoltán
elnökségi tag
2015-03-01
6/2015. (02.25)
2018-07-01
6/2018. (06.18)
Galambosi Mihály
elnökségi tag
2011-01-01
302/2010 (12.16)
2011-06-30
302/2010 (12.16)
Gargya Balázs Gábor
elnökségi tag
2021-01-01
2021-06-30
Gera Imre
elnökségi tag
2011-07-01
130/2011 (06.23.)
2013-03-12
48/2013 (03.12.)
Gera Imre
elnökségi tag
2011-01-01
302/2010 (12.16)
2011-06-30
302/2010 (12.16)
dr. Hegyi Péter
elnök
2013-03-12
49/2013 (03.12.)
2015-03-01
5/2015 (02.25)
Juhász Mihály
elnökségi tag
2011-01-01
302/2010 (12.16)
2011-06-30
302/2010 (12.16)
Kalmár László
elnök
2021-01-01
2021-06-30
Kalmár Ferenc
elnökségi tag
2013-03-12
49/2013 (03.12.)
2015-03-01
5/2015 (02.25)
Kiss András
elnökségi tag
2011-07-01
130/2011 (06.23.)
2013-03-12
48/2013 (03.12.)
Kiss András
elnökségi tag
2011-01-01
302/2010 (12.16)
2011-06-30
302/2010 (12.16)
ifj. Kormányos Gábor
elnökségi tag
2013-03-12
49/2013 (03.12.)
2015-03-01
5/2015 (02.25)
Lovas László
elnökségi tag
2013-03-12
49/2013 (03.12.)
2015-03-01
5/2015 (02.25)
Madácsi János
elnökségi tag
2011-07-01
130/2011 (06.23.)
2013-03-12
48/2013 (03.12.)
Madácsi János
elnökségi tag
2011-01-01
302/2010 (12.16)
2011-06-30
302/2010 (12.16)
Mózes Sándor
elnökségi tag
2011-07-01
130/2011 (06.23.)
2015-03-01
5/2015 (02.25)
Mózes Sándor
elnökségi tag
2015-03-01
6/2015. (02.25)
Mózes Sándor
elnökségi tag
2011-01-01
302/2010 (12.16)
2011-06-30
302/2010 (12.16)
Rischák Károly
elnökségi tag
2013-03-12
49/2013 (03.12.)
2015-03-01
5/2015 (02.25)
Samu László
elnökségi tag
2015-03-01
6/2015. (02.25)
Samu László
elnökségi tag
2011-07-01
130/2011 (06.23.)
2013-03-12
48/2013 (03.12.)
Samu László
elnökségi tag
2021-01-01
2021-06-30
dr. Serfőző Zsolt
elnök
2011-07-01
130/2011 (06.23.)
2013-03-12
48/2013 (03.12.)
dr. Serfőző Zsolt
elnök
2011-01-01
302/2010 (12.16)
2011-06-30
302/2010 (12.16)
Szekeres Károly
elnökségi tag
2011-07-01
130/2011 (06.23.)
2013-03-12
48/2013 (03.12.)
Szekeres Károly
elnökségi tag
2011-01-01
302/2010 (12.16)
2011-06-30
302/2010 (12.16)
Szekeres Károly
alelnök
2021-01-01
2021-06-30
Szekeres Ferenc György
alelnök
2015-03-01
6/2015. (02.25)
Széll János
elnökségi tag
2011-07-01
130/2011 (06.23.)
2013-03-12
48/2013 (03.12.)
Széll János
elnökségi tag
2011-01-01
302/2010 (12.16)
2011-06-30
302/2010 (12.16)