Arany Tamás

Születési idő 1966-06-09
Megye Fejér
JB. szervezet MLSZ JB (2011-01-01)
Jv. vizsga 1985
Közösségi:

Játékvezetői szervezet Pozíció Mettől Kinevező hat. Meddig Visszavonó hat.
Játékvezetői szervezet Pozíció Mettől Kinevező hat. Meddig Visszavonó hat.
Magyar Labdarúgó Szövetség JB
elnökségi tag
2011-06-23
204/2011 (06.23.)
Magyar Labdarúgó Szövetség JB
elnökségi tag
2010-10-01
195/2010 (09.28)
2011-06-23
204/2011 (06.23.)
Fejér Megyei Játékvezetői Bizottság
elnök